| Nicoleta_7799 a întrebat:

Buna seara tuturor! As vrea sa va intreb, daca stiti, daca se mai difuzeaza serialul "Nini" pe Disney Channel, si daca da de la ce ora? Inainte era de la 21:25, dar vad ca de 2 seri nu mai este deloc. Ce s-a intamplat, imi puteti spune, va rog? Multumesc.

2 răspunsuri:
| чnÐяч a răspuns:

Acuma am vrut si eu sa pun intrebarea asta de 2 zile la 9:25 nu-l mai difuzeaza si peste tot pe net la program scrie Nini la ora asta nu alte tampenii x(x(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi la ora 21:25winking