| DEBrown a întrebat:

Buna seara utilizatori TPU happy

Am vazut acum cativa ani buni la TV un film comedie-horror, dar un horror de nivel slab. Era vorba despre un grup de tineri care au mers intr-o casa si acolo locuia un om urat, un om-monstru ceva era. Si tot incercau sa scape de el. Ce pot sa va zic imi amintesc o faza cand o fata a cazut printr-o capcana intr-un morman de oase si acolo era monstrul ala si o alerga si apoi ii zicea: Miscati pantofii frantuzesti de aici, ai calcat in olita mea! laughing Asta e replica pe care o mai stiu. E cineva pe aici care a vazut filmul si stie cum se numeste va rog? :X

Răspuns Câştigător
| Akid a răspuns:

Poate catacombs

cu cabral si pink
dar nu cred ca in ala e vb despre a; tcva
thinking
dar poti sa te uiti la asta care ti l-am zis]

3 răspunsuri:
| DEBrown explică:

Nu e Scary Movie 2 si nici alt film din seria asta. Inca astept un raspuns, va rog big grin

| Marcelino a răspuns:

Scarry Movie 2 parca, nu stiu sigur dar oricum daca il gasesti imi dia si mie un link pe privat te rogwinking.