| roser777 a întrebat:

spuneti-mi si mie un film de groaza care l'ati vazut nu vreau un sir lung de filme din anul 1985 incoace sa fie de sin 2010-2011.multumesc anticipat happy P. S.:FUNDITa

6 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Ei bine nu stiu din ce an este dar este un film ingrozitor cel mai tare pe care l-am vazut vreodata si am vazut o gramada :
The Hills Run Red

| Cristi_1137 a răspuns:

Saw nu e groaza. Sincer eu iti voi scrie doar filme de groaza pe care le-am vazut si sunt foarte bune. The grudge(toate 3) The Ring, The Exorcist(cel mai horror film vazut de mine, e foarte puternic) Sillent Hill il recomand cu toata caldura, Poate si seria saw(e interesanta) uitete la Pathology e putin mai tare ca saw. Case 39 e tare, The orphan(frumos film) Dupa ce le vezi pe astea mai vorbimwinking. Succes in continuare.(filmele sunt groaza adevarata)

| yiby a răspuns:

1.Shutter Island
2.Insidious

| Lala00 a răspuns:

Casa de ceara sau avertizarea 1 si 2 super filmele vizionare placuta

| Greeeen a răspuns:

Paranormal Activity 1, 2, 3 good luck si sa nu te sperii prea tare big grin