| dany2446 a întrebat:

Stie careva ceva filme (comedie/actiune) noi si ca lumea? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sugerez Ride Along 2 (si 1 - daca nu l-ai vazut deja)

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Spy (2015),Focus (2015),Loaded (2015),Ride Along 2 (2016),Zoolander 2 (2016),Now You See Me 2 (2016)

| Sn4k3 a răspuns:

Bad Boys 1, 2
National Security
Ride Along 1, 2
21 si 22 jump street
Let's Be Cops
Pain and Gain. Vizionare placuta!

| Coquina5 a răspuns:

Asta e clar comedia anului 2016.

http://www.imdb.com/title/tt3381008/

nu am mai vazut demult o comedie asa buna, si sa fie si noua.
Sasha Baron Cohen a revenit in forta dupa esecul cu Dicktatorul.

Mai e si Dirty Grandpa. Nu ma asteptam sa fie atat de bun. Nu te lua dupa parerile negative inepte de virgini si calugarite. Are un umor dirty foarte bun.

De actiune mai recente mi-au placut American Ultra, The Walk, Kill The Messenger. Cel putin pe astea am apucat eu sa le vad.

| uzitarG a răspuns:

Ride along 1, 2
London has fallen
Black hawk down