| Xlove64 a întrebat:

Buna
Stie cineva cand incepe emisiunea Romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| Gabriel1 a răspuns:

Din toamna sunt preselectiile, daca nu ma insel va incepe pe 24 februarie/martie.

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

La toamna sad

| MenInShadow a răspuns:

In august au zis ca incepe seria a 2 a
funda?

| Deyutzica a răspuns:

Vezi pe site-ul www.romaniiautalent.ro.
Sper ca ti-am putut fi de folos. Funda? te rog

| Veverita a răspuns:

Din toamna

| onlyketoops a răspuns:

Eu am auzit ca preselectiile au loc in septembrie ca si anul trecut si cred ca va incepe in aceiasi perioada ca si in acest an, adica va aparea la Tv la inceputul lui 2012

| W1z4rd a răspuns:

Emisiunea "Britain's Got Talent" se face odata pe an cam in aceeasi perioada.Cred ca asa este si cu "Romanii au talent", deci cel mai probabil va incepe prin februarie 2012.

| SunshineLove a răspuns:

Salut! happybig grinpaaai avand in vedere ca preselectiile sunt in august-septembrie, banuiesc ca va incepe prin octombrie- noiembrie, cel tarziu decembrie (zic eu) happy

fundita, pls?big grin puppy dog eyes

| Aოтuu a răspuns:

August sau septembrie.

| mariamar1997 a răspuns:

In toamna

| swee1love a răspuns:

In toamnathinking din cate am inteles:*

| mayEMO19 a răspuns:

In toamna nu stiu exact.