| bybuu13 a întrebat:

Stie cineva cand se difuzeaza telenovela Amor Real de pe program Acasa TV reluare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! In reluare se difuzeaza la 6:30-7:30 dimineata, ca ma mai uit eu pana sa plec la scoala big grin

2 răspunsuri:
| Amabilul a răspuns:

Buna! Pe site la acasa tv nu scrie ca il da si in reluare,am dat la program si nu e, dar nu stiu, poate este la 6:30 cum zice cineva mai jos dar totusi daca nu este sau nu poti sa vezi la ora aia iti dau un site unde au multe telenovele cu toate episoadele si le poti vedea online cand vrei...

http://www.telenoveleonline.com/......adele.html

| nooooc a răspuns:

Cauta programul pe google