| Robieski a întrebat:

Stie cineva cum se numesc melodiile din filmul de pe Disney Channel "Plaja adolescentilor" in care canta cele 2 personaje principale?

Răspuns Câştigător
| PaulaaPaulika a răspuns:

Cruisin' for a Bruisin'
Like Me
Can't stop singing
Fallin' for ya
Surf is up

2 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

I can't stop singing
Like me
Surf is up

| cosma1 a răspuns:

Incarca-ti cartela telefonului mobil gratuit, luna de luna, sau retrage-ti banii acumulati direct in contul tau bancar. Cum este posibil acest lucru? Cu ajutorul noului serviciu GRATUIT de publicitate prin SMS, primesti informatii despre cele mai noi evenimente, oferte si promotii, din localitatea in care locuiesti, direct pe telefonul tau mobil, si in acelasi timp esti si platit pentru asta de Viva-Sms Inregistreaza-te si foloseste cele mai tari oferte: http://ow.ly/pjzaN