| monycutzza a întrebat:

stie cineva daca mai este wrestling raw si pe ce canal tv ca pe sport.ro nu mai este. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Wrestling-ul nu se mai difuzează pe nici un canal în România. Acuma poți să urmărești wrestling-ul aici: http://wrestlingnetwork.tv/category/wwe

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu mai este pe nici un canal de-al nostru. Te poti uita pe voyo cred si pe youtube.

| untu a răspuns:

Nu se mai difuzeaza pe nici un canal au fost interzise de CNA, pentru ca prezinta violenta extrema!