| pisoias2311 a întrebat:

stie cineva pe ce program si in ce zi, la ce ora se difuzeaza teen wolf? Va rog ca eu nu gasesc.

6 răspunsuri:
| Euzeds a răspuns:

Nu inteleg, de ce nu te uiti online, cand vrei tu?laughing)

| pisoias2311 explică (pentru Euzeds):

E mai palpitant sa vezi la tv si online apare mai tarziu putin. :*

| Euzeds a răspuns (pentru pisoias2311):

Mnoo,nu te ai prins,la TV, sunt cu un sezon in urmawinking
Mtv Romania nu difuzeaza Teen Wolf, sau ma rog, nu din cate stiu eu, deci cam imposibil sa vezi anul asta sezonul 4 din TW la TV
Faceau astia reclama pe AXN ca va fi difuzat in curand Teen Wollf sezonul 3, soo.e alegerea ta oricum ce faci, sau cum preferi, dar.happy

| pisoias2311 explică (pentru Euzeds):

Eee dar eu de unde vrei sa stiu ca nu e odata cu ala din america (desi la toate serialele de pana acum romanaia e in urma dar nu conteaza... ) tongue

| Euzeds a răspuns (pentru pisoias2311):

Eeee,stii acum, si te poti uita linistat/a onlinewinking

| pisoias2311 explică (pentru Euzeds):

Merci, apropo sunt fata. happy