| HannaMarin20 a întrebat:

Buna!
Stiti cine a ucis-o pe Alison din Pretty Little Liars de fapt? Si cine este A? Multumesc anticipat kiss!

Răspuns Câştigător
| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Hey, pai inca nu se stie cine a omorat-o pe Alison si nici cine este A. La inceput a fost Mona dar dupa ea a venit un alt A.Se banuieste ca ar fi Alison si ca nu ar fi moarta... urmareste incontinuare serialul si vom afla la sf cine e A happy

1 răspuns:
| ceco a răspuns:

Cartile nu se potrivesc cu serialul, de ex in carti Aria este cu Sean, Toby moare in cartea a doua si alte chestii care sunt diferite de serial.Intr-o serie de intrebari pe twitter producatoarea serialului a spus ca la finalul sezonului 4 vom afla cine e RedCoat si daca Alison traieste iar Janel Parrish(Mona) intr-un interviu a declarat ca vom fi socati cand vom afla cine e RedCoat.Bine eu nu voi fii pentru ca am fost dezamagit de porcul din episodul 1 care la fel ar fi trebuit sa ne sochezelaughing. Parerea mea in acest moment e ca sunt 2 echipe, A Team si RedCoat.din A team ii stim pe Mona Toby, Lucas si cred eu ca mai sunt si Wren, Melissa, Jenna si Shawna si poate si Noel Khan desi nu prea a aparut in ultimul timp si A- vine de la N.A.T(We see All).In timp ce RedCoat se foloseste de oricine doar pentru a-si atinge telurile.

PS ar mai fi de scris dar nu stiu cat incape intr-un raspuns

PPS Stiu ca e un serial "girl oriented" dar eu am fost atras de mister