| Hugg a întrebat:

Cine a omorato pe Alison in serialul "Pretty Little Liars" si cine este de fapt A?

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Ce farmec mai are serialul dacă tu afli de acum toate astea?

7 răspunsuri:
| laurik1315 a răspuns:

LionelJosh are dreptate. In carte courtney(sora geamana identica) ii i-a locul lui allison in timp ce alli e in locul ei la un ospiciu, de fapt courtney a fost prietena cu fetele. Allison o omoara incercand sa-si ia viata inapoi si devine A, dupa moartea Monei. Mona stia toate secretle fetelor din jurnalul lui allison si moare la scurt timp dupa ce fetele afla de ea intr-un accident(nu mai tin minte ce exact) si fetele cred ca au scapat cand primesc din nou un mesaj de la A> Eu una sper sa faca ca in carte...

| Tera a răspuns:

Cred ca Jenna si Garett au omorat-o pe Alison, iar A in carte este Mona care a gasit un jurnal de a lui Alison asa stie toate secretele fetelor.

| LionelJosh a răspuns:

In serial nu se stie inca(se spune ca va fi altul decat cel din carte). In roman A este mai intai Mona(prietena Hannei). Dupa, Mona moarte si Alison(care nu a murit, cea care a murit este sora ei geamana) devina ea A. Alison niciodata nu a murit ci si-a ucis sora pe nume Courtney care ii era identica. Dar asta in roman repet, se spune ca in serial sfarsitul va fi altul.

| LionelJosh a răspuns:

Moare*

| freehugs a răspuns:

Pai vom afla la sfarsitul serialului, e interesanta chestia ca te tine in suspans si te face sa banuiesti anumite personaje.Ma tem ca se va termina la sfarsitul sezonului sad

| Rucutucu a răspuns:

Garry si jenna sunt si A si in ac timp si persoanele care au omorat-o pe ali. uita-te pana la episodul 12 din sezonul 2. acolo iese totul la iveala.winking eu am urmarit aseara acel episod...si acum totul imi este foarte clar. big grin

| allepurple a răspuns:

Nimeni nu stie! Cred ca nici macar producatorii. Nu putem decat sa speculam. Si sunt convinsa ca nu va fi ca in carte cu surori gemene si alte din astea. Oricum ultimul episod ne cam lasa cu gura cascata, dar fi convinsa ca nu Jenna si Garett au omorat-o pentru ca altfel s-ar fi terminat serialul. Ei doar si-au bagat cozile sa-si apere anumite secrete murdare. Plus ca nici nu stim daca Alison e pe bune moarta. Iar A probabil ca sunt mai multe persoane care actioneaza, desi probabil numai una este cum sa zic..."liderul". Ai vazut ce expresie avea psiholoaga cand s-a intalnit cu A...