| xDreamer2017 a întrebat:

Stiti cum se numeste filmul in care e o fata si un baiat care merg la un restaurant, baiatul bea foarte mult la tejghea si isi lasa femeia la restaurant si pleaca singur cu masina la o cabana unde se cazeaza. Si cineva il bantuie in camera unde este cazat. Pana la urma ajunge la o casa unde e o familie de macelari si il cauta pe barbat printr-o padure alergandu-l cu niste pistoale si pusti. Ajutati-ma sa gasesc filmul, va rog.

3 răspunsuri:
| xDreamer2017 explică (pentru faramatania):

Nup. Blackoods (2001) se numeste filmul. Dar, am o alta problema. Nu gasesc niciun site pe care as putea sa il vad. As fi foarte bucuros daca l-as mai putea vedea odata.

| faramatania a răspuns (pentru xDreamer2017):

L-am găsit eu, e netradus, să știi, dacă înțelegi engleza e ok.Scrie așa, când cauți:watch blackwoods online.