| niic a întrebat:

stiti cumva daca se va mai redifuza pe kanal d sau pe alt post de televiziune serialul "Havin - doua vieti o dragoste"?

Răspuns Câştigător
| Flori a răspuns:

Pe Kanal D a fost deja de doua ori.Sansele ca orice alt post de televiziune sa-l difuzeze sunt infime deoarece serialul a avut deja premiera in Romania si a fost difuzat/redifuzat.Incearca sa vezi episoadele pe youtube,desi e structurat in mai multe parti sau asteapta,poate, cine stie, se va redifuza la KanalD.

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Il poti vedea aici ( e putin cam fragmantat dar il vezi-30 de episoade)!
http://s10.invisionfree.com/Briliant_novelas/index.php?showforum=413

| Flori a răspuns:

A fost tot pe KanalD, dimineata pe la 6.Cred ca prin 2009, dar nu stiu sigur. Oricum, la cererea telespectatorilor, postul poate sa-l redifuzeze.Incearca pe site-ul www.kanald.ro

| niic explică:

Pe youtube nu am rabdare sa ma uit, l-am vazut in 2008 la tv si de atunci n-am mai auzit sa il redifuzeze. in ce an a fost redifuzat si pe ce post?