| andreeacla a întrebat:

Buna,stiti cumva filme de genul...cel mai cool baiat din liceu se indragosteste de cea mai tocilara fata..sau baiatul pune un pariu si apoi se indragosteste de aceasta.va rog sa-mi spuneti daca stiti..multumesc!

3 răspunsuri:
| Yandel a răspuns:

Not another teen movie
John Tucker must die

| VanessaTya a răspuns:

Buna, uite ce filme iti pot da : She's all that (1999) - un clasic big grin Cu Freddie Prinze JR si Rachael Leigh Cook. Povestea tipului popular care pune pariu ca poate transforma orice tipa 'naspa' din liceu in "prom queen", si ajunge pana la urma sa se indragosteasca de ea...

Un alt film ar fi A walk to remember este foarte frumos dar s-ar putea sa-l sti oricum ramane unul dintre filmele mele preferate

Un alt film ar mai fi Remember me de asemenea frumos, dar nu are nici-o legatura cu liceni sau ceva de genul asta este doar un film de dragoste

Aaaaaaa iti mai pot recomanda She's the man, The new guy, Cruel intentions... nu prea mai stiu. Sper ca te-am ajutat big grin

| parky23 a răspuns:

''Angus thongs and perfect snogging''e chiar filmul ala la care viseaza toate fetele mai putin frumoaselaughing Tipu frumos din scoala se indragosteste de tipa cea mai urata. dar oricum e un pic penibil filmul... numa asa povestea e parca =p~ si actorul e super dragut. Dar nu prea merita. e prea de copiibig grin. Anyway. eu l-am vazutlaughing