| IWannaSmile a întrebat:

Stiti cumva niste seriale relativ noi gen dupa 2012 de comedie? Nu seriale coreene pentru ca deja ma uit la ele.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

The Big Bang Theory
Anger Management
Modern family
How I met your mother
Parks and Recreation

| faramatania a răspuns:

The Crazy Ones (2013 cu Robin Williams), Mom (2013-),Dads (2013-),Brooklyn Nine-Nine (2013-),Sean Saves The World (2013-),Girl Meets World (2014-),Rake (2014-),Silicon Valley (2014-),Selfie (2014-) -, altele:The Carrie Diaries, Girls, Veep, etc...

| ionut258 a răspuns:

Mie mi-a placut chuck (2007-2012) e actiune/comedie si ceva iubire, intre personajele principale

| cozy1992 a răspuns:

Mom
the middle
big bang theory
dar cel mai mult mi-a placut How I met your mother