| anonim_4396 a întrebat:

Stiti niste seriale de dragoste?

Răspuns Câştigător
| Ancaaa23456 a răspuns:

The Vampire Diaries (chiar daca e cu vampiri, e si de dragoste), Beauty and the Beast, ai putea sa incerci se Jane Eyre (sunt doua seriale cu acest nume facute in ani diferiti, ambele dupa aceeasi carte; unul are 4 episoade a cate 80 min., iar celalalt 7, a cate 30 min.; eu ti le sugerez pe amandoua). Ai putea sa incerci si telenovele, ca: Eva Luna, Teresa, Triumful dragostei, Esmeralda etc. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Corpul dorit, pisica salbatica.

| Gutman a răspuns:

Sex and the City

| xxbytzuxx a răspuns:

Nu sunt tocmai seriale, sunt telenovele. iti sugerez Dona Barbara, Mar de Amor, En Nombre del Amor. Cauta-le cu subtitrare in romana. O sa le gasesti pe episoade de ex: ep.1.ep.2 etc. Sper ca te-am ajutat! BAFTA!