| noname1222 a întrebat:

Buna
stiti vreaun film de groaza interesant?
dau fundita si vot

Răspuns Câştigător
| SweetyCleo a răspuns:

Oooo sunt f multe. sa vedem : padurea bantuita, insidious ( asta e superr tare ), Metamorphosis.le gasesti pe filmeonlinesubtritrate.ro. pup :X

5 răspunsuri:
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Casa de ceara

| AlexandraR a răspuns:

Bună. Sincer sunt puţin cam dezamăgită de filmele de groază, dar îţi recomand seria de filme Saw(mai ales I şi II).

| Kiddc a răspuns:

Casa de ceara sau exorcizarea lui emyli rose...the; ast exorcist, casa celor 13 fantame

| Girodelle a răspuns:

Exorcistul (prea cunoscut), Gothika, Resurrection, Masca de ceara, Cannibal Holocaust, Haibal Lecter, Dawn of Death, Resident Evil, Scream, si bineinteles comediile de groaza ScaryMovie 1 2 3 4...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Final destination 1-5 ( sunt 5 episoade)
Merita sa le privesti pe toate!
E Cel mai super film de groaza!