| Râmăăă a întrebat:

Stiu ca nu multi dintre voi urmariti tenelovela "Unde este Elisa?", dar cei care va uitati va rog sa imi spuneti daca Elisa este gasita de catre comisarul Rivas, moarta sau vie? Sau macar spuneti-mi cum s-a terminat filmul. Multumesc. love struck

Răspuns Câştigător
| ericka9 a răspuns:

Ceea ce am aflat de pe forum:Elisa a fugit de fapt si se ascunde. Ea e indragostita de sotul Ceciliei si el a ajutat-o sa fuga.Pana la urma o gasesc pe Elisa dar pentru putin timp caci Cecilia afla de aventura ei cu sotul ei si o omoara pe Elisa iar lui nu stiu ce ii face.Si Dana nu ramane cu Rivas pana la urma.Atat stiuhappy.
Aa, si am inteles de pe forum ca vor mai fi cateva surprize, deci ce am zis eu mai sus e doar o partetongue.:*