| laura_8847 a întrebat:

va uitati la telenovela de pe Acasa Cautand-o pe Elisa? Va rog sa-mi spuneti cine, de ce a rapit-o pe Elisa? Si daca stiti cum este gasita Elisa (moarta sau vie)? Dau fundita pentru cel mai bun raspuns!

6 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nu, nu ma uit!

| Bondarel99 a răspuns:

Pai Elisa va fi gasita vie, apoi o va omori Cecilia pentru ca avea o relatie cu Bruno si din cauza lui a disparut.Mai departe nu mai stiu pentru ca nu am gasit finalul si nici multe dintre episoade. Oricum toate astea se vor intampla in episoadele 60-70.

| DeadAngel a răspuns:

Telenovela se numeste "cautand-o pe elisa"asa ca ce rost ar mai avea dupa aceea difusarea ei daca din primele episoade ar gasi-o, in plus sunt deaba primele episoade e prea devreme sa iti dai seama cine si de ce a rapito, vizioneaza in continuare sau cauta pe net:*

| amy_5949 a răspuns:

Eu am vazut ultimul episod, dar nu are traducere.Adresa este:http://msnlatino.telemundo.com/......deo_player

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruno este cel care o rapeste pe elisa la cererea lui cecilia,elisa se va indragosti de bruno,cecilia afla si o impusca pe elisa de mai multe ori, din pacate ea v-a muri, danna va visa obiectele care au legatura cu moartea ei.

| valutzza a răspuns:

Pai bruno a rapit-o.dar cecilia nu stie.o gaseste rivas si o duce la spital si nu stiu daca scapa.bruno a rapit-o pe elisa pentru ca asa a vrut elisa.ea l-a rugat pe bruno.si am si eu o intrebare.cand a gasit-o pe elisa era impuscata imi puteti spune si mie cine a impuscat-o? caci nu a fost brunnoo. fundita?