| ElizaVasilescu a întrebat:

Știți un serial mai interesant pentru/cu adolescenți? Eu urmăresc Prettty Little Liars, The Vampire Diaries, The Originals, Teen Wolf, Stitchers si Dark Angel. Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove, From Dusk Till Dawn: The Series,Nowhere Boys, Gossip Girl, The O.C., The Carrie Diaries, Hellcats, Jane By Design, Awkward, Blue Mountain State, Finding Carter, Love Child

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural
Reaper
Spartacus
Doctor Who
Baby Daddy
Blue Mountain State
Si am inceput sa ma uit de curand la The 100. Toate sunt tari. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mr. Robot este un serial ce a inceput in acest an si vizeaza lumea reala, vazuta cu ochii unor oameni care s au trezit la realitate. Deocamdata, sunt doar 8 episoade, dar vor mai aparea din 7 in 7 zile. Urmatoarele 2 episoade vor aparea pe 20, respectiv 27 august.
Alte seriale, nu neaparat de adolescenti, dar care sunt pentru oricine si merita sa fie vizionate : Dr House, Ghost whisperer, lie to me.
3 seriale de exceptie. nu vei regreta daca te vei uita la ele. garantat!

| NoRegrets96 a răspuns:

Beauty and the beast
Arrow
The tomorrow people
Supernatural
Gossip Girl
Hellcats
True Blood

| ElizaVasilescu explică:

Multumesc tuturor!