| Chapuda1 a întrebat:

Tot incerc sa gasesc un film pe care l-am vazut acum cativa ani la tv, insa nu-mi amintesc nici macar programul pe care se difuza filmul. Era, din cate imi aduc aminte, un film coreean mai vechi, cu o tipa si un tip care se indragostesc, iar tipul moare, pana la urma, de leucemie. Poate ma puteti ajuta voi... Multumesc anticipat ^^

2 răspunsuri:
| Sebby a răspuns:

Suna a Sweet november. Doar ca tipa moare si nu stiu daca e coreean! rolling on the floor

| TeoReo a răspuns:

Incearca pe National TV, e un canal de filme asiatice.