| iamaprincess a întrebat:

A-si vrea sa merg la film la Cinema City( Baia Mare) la Cronicile din Narnia 3D maine la ora 14:50 nu stiti cam cat ar costa un bilet?
Multumesc anticipat!
{fundita}

10 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

In jur de 15-30 lei

| Lala20 a răspuns:

In Cluj costa intre 15-20lei biletul la filme 3D, depinde cati ani ai si daca duci carnetul de elev. Poate fi si mai scump de 20. Ora nu conteaza. Funda?

| pepe a răspuns:

Daca esti copil 15 lei, pentru adulti 17 lei. pentru pensionari si studenti 16 lei.

| Simyx a răspuns:

La noi la cinema city costa 17 lei(170 mii). in Pitesti

| Daniel_5468 a răspuns:

20 Lei, reducere 1 leu daca ai carnet de elev sau la copii reducerea asta.

Fundita? tongue

| monykue a răspuns:

Http://www.cinemacity.ro pe site-ul asta afli si ce filme ruleaza dar si ce preturi sunt sper ca te-am ajutat :-*

| KiduuPink a răspuns:

15 lei, si cu suc si popcorn 30 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paithinking nu sunt din Baia Mare. dar din cate stiu un bilet nu costa mai mult de 30 lei.Si chiar... poate costa in jur de 16 leithinking

| Rebe_6259 a răspuns:

Hey buna.Da stiu eu exact.Am fost si eu si costa 25 lei.2 ore jum sau 3.si se merita...plus popcorn gratis.E foarte convenabil.Dar depinde si de Film care parte. Dupa mine cel mai tare film este:CALOTORIE PE MARE CU ZORI DE ZI>>merita.
Sper ca te-am ajutat. funditablushing