| Ana_Radu_1994 a întrebat:

Acum cateva luni..am vazut pe PrimaTv un film..Nustiu exact ce gen era..si nu am ajuns sa il vad pe tot ..deoarece incepuse pela 12 noaptea..si ma luase somnu intr'o pauza publicitara.

Si acum vreau sa aflu ce film era..cum se numeste pentru a putea sa il vad pe tot big grin

Poveste:

Cred..Ca o fata cu amicul sau plecase intr'o tabara..si amicul iei a fost rapit..de unu cu o masina galbena.

Si ea a ramas singura.

Dar era un criminal acolo cu o masina galbena.

si ala tot umbla pe acolo

odata.a mers intr'o cabana si a dat de o fata..care a fost chinuita de acel criminal.

dar ea murise intre timp(fata care a fost chinuita)

si.a venit un ofiter in tabara..in patrulare..sa vada ce se intampla.

dar criminalul l-a calcat pe ofiter cu masina. si apoi ma luase somnu atat imi amintesc.

Stiti cum se numeste filmul?

Dau funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești convins că a fost pe Prima? Nu a fost pe Protv? Cei de la Prima nu prea știu să transmită filme horror...

| 0WhatTheFUCK0 a răspuns:

Cred ca e texas chainsaw - massacre sau fridai 13