| MegaSfecla a întrebat:

Acum cateva zile m-am uitat la un film si nu am reusit sa vad doar 20 de minute din el, iar acum as vrea sa il termin si nu mai stiu cum se numea. Din cate imi aduc aminte, incepea cu o fata si un baiat de vreo 10 ani care stateau pe o banca iar dintr-o data a urmat o scena in care cei doi se intalnesc dupa 10 ani la o petrecere si acolo au povestit si au inceput sa tina legatura tot mai mult. Mai stiu ca ea era asistenta medicala si lucra la spital. Dau funda celui care ma poate ajuta cu numele filmului!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre acesta este vorba http://www.imdb.com/title/tt1411238/