| LuYzYka a întrebat:

Acum cativa ani am vazut un film cu coreeni/japonezi nu mai stiu sigur. era vorba despre o femeie care lua multe fete de 12 13 ani si le ducea pe o insula sau ceva de genu. le invata cum sa se poate cum sa se poarte, cum sa se bata. Mii de fete mor pentru ca ele trebuie sa faca o gramada de "misiuni" adica le puneau sa se bata in apa sau sa faca flotari in apa si multe altele. le invata cand se culcau cu un barbat sa ii caute nu stiu ce os din coloana vertebrala si sa il rupa. pana la urma raman 3 fete dintre care 1 moare... celelalte 2 sunt cele mai bune prietene. la sfarsit un barbat o omoara pe una din ele (ii taie capul) in fata celeilalte in fine fata care ramane se bate cu barbatul ala si intr-un final mor amandoi. filmul este foarte interesant. faza e ca nu imi mai aduc aminte cum se numeste daca vi se pare cunoscut ce vam zis va rog sa imi spune`ti si mie cum se numeste filmul Dau funda!sadsad:X:X

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește Naked Weapon (2002). Vezi trailerul http://www.youtube.com/watch?v=H3rzqUAe-Jw
Numai bine!

| LuYzYka explică (pentru Diabolique):

Mersi foarte mult!

1 răspuns: