| GaBrYeLa18 a întrebat:

acum nu foarte mult timp ma uitam la un serial de pe diva care era despre 3 vrajitoare Phobe, Piper si Prue(care a murit acum scurt timp). Ele formau puterea celor fermecate si puteau sa lupte numai impreuna. Ele luptau cu demoni.Calauza lor Leo le ajuta sa ia decizii bune sa lupte etc si Leo s-a casatorit acum scurt timp cu Piper. Dupa moartea lui Prue ele nu mai puteau forma puterea celor fermecate si au descoperit ca ele mai au o sora Paige(deci asa a revenit puterea celor fermecate). Phobe iubeste un demon pe nume Cole(pe el il cheama ca si demon Bezanthor), dar si Cole o iubeste pe Phobe dar ei nu pot fi impreuna deoarece sunt fiinte inamice.As vrea sa stiu daca se mai da serialul, iar daca da cand si la ce ora se da.(DAU FUNDA)

Răspuns Câştigător
| Kiddduu a răspuns:

Nu se mai da`...sad
Sorry.Dar poti cauta episoadele pe YouTube...
Sh eu am adoOrat acest serial sh inca il adoOrlove struck

4 răspunsuri:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

E serialul Farmece, pe Diva Universal la 19:00, de luni pana vineri. Enjoy big grin

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru ASDFGHJKLOIUYTREDSDV):

Nu se numeste Farmece.Se numeste, in engleza, Charmedhappy.

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Stiu, dar la Tv nu e Charmed, e Farmece. Si e mai logic sa ii spun numele cu care se difuzeaza, decat numele original care din pacate nu e prea folosit in Romania, nu?

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru ASDFGHJKLOIUYTREDSDV):

Păi eu urmăream serialul pe net şi mă obişnuisem să îi zic Charmed.