| bybycutz a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutorul vostru. am urmarit un manga intitulat "beast master" si as vrea sa mai gasesc un asemenea manga pentru ca mi-a placut foarte mult.
daca se poate sa imi sugerati si mie alte manga-uri asemanatoare cu "beast master"

Răspuns Câştigător
| hippiekatie a răspuns:

Dengeki Daisy e misto si e de aceeasi autoare Motomi Kyousuke si iti recomand mangaul Variante il gasesti pe manga reader nu prea are legatura cu Beast Master dar e un pic horror dar e interesant si cred ca si Black Bird se potriveste cu Beast Master ma rog mie dintre toate imi place cel mai tare Daisy care e,, ongoing''deci tot apar capitole sper sa te ajute happy

5 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Eu iti ofer un blog care recomanda manga-uri (e in romana)

http://miauti.blogspot.com/

| BLABLAGAGA a răspuns:

Animekage si e si in romana

| bybycutz explică:

Si adaug ca cea mai buna sugestie (din punctul meu de vedere) va primi funda...:*:*:*:*

| χεςρυψχ a răspuns:

Da-mi funda si las raspunsul mai jos!

| Vlad_Tepes_1983 a răspuns:

Http://www.tenmanga.com/! Alege ce manga vrei sa citesti!