| xCarol a întrebat:

Am nevoie de un film care chiar sa te sperie. O sa il vizionam in excurise cateva fete si baieti. De preferabil ceva cu case bantuite, fantome... :* Multumesc. Funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateva filme horror vazute de mine si pe care ti le recomand:Room 1408, The Exorcist, Salem's Lot, Hannibal Rising.
Alte filme horror bune:
Mirrors
Shutter
When a stranger calls
Uninvided
Orphan
The eye
Saw
Law abiding citizen
House of wax
Wrong turn
The hills have eyes
Dark water
The stepfather
The strangers
The last house on the left
The ring
Case 39
Fracture
Celda 211
Primal fear

3 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Ce iti place la asemenea filme?

| xCarol explică (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Pai cand esti cu prieteni/colegi intr-o excursie e fastcinant sa te uiti la asemenea filme. Asta au ales si eu si tin cont de alegerea lor. Imi plac misterele happy. Imi place sa fiu tinuta in suspans. Iubesc filmele asta chiar daca au la baza mereu aceeasi poveste.

| alexxxei a răspuns:

Iti recomand the ring