| AlexandraPatty92 a întrebat:

Am ramas fara net la laptop si nu mai pot vedea serialul The Vampire Diaries. Am ramas la sezonul 4 ep 12-13 cand Elena este supusa lui Damon. Imi spuneti va rog ce se va intampla mai departe? Daca Stefan gaseste leacul la vampirism si o vindeca pe Elena, daca Elena nu va mai fi supusa lui Damon si daca va mai ramane cu el? La subiect...imi spuneti va rog tot ce se intampla in restul episoadelor? Va rog, funda! :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...nu poti sa te uiti la el cand vei avea din nou pe ce? Si mesajul asta este postat de pe ce?

| euAly a răspuns:

Deci wow! Esti prima persoana care vrea sa afle ce se intampla in loc sa vada chiar ea, adica care va mai fi farmecul serialului?

| AlexandraPatty92 explică (pentru euAly):

Pai am gatat mb de pe laptop si nu-l mai pot uramarii. crede-ma de abia astept sa se gate luna si sa imi bage din nou mb mai multi laughing ador serialul

| Andrey02 a răspuns:

No sa mai fie supusa o sa apara un tip Silas si complica situatia funda?