| War24 a întrebat:

Buna TPU, am si eu o intrebare in legatura cu un desen animat (anime style) cred ca era pe minimax sau disney channel, nu imi amintesc, care aparea de cele mai multe ori seara sau noapte/ dimineata pe la 12 - 3 in care erau 3 fete adolescente care aveau si un fel de viata de "super eroine". Ele erau imbracate in roz, galben si albastru iar fata in roz avea un medalion roz in forma de inima, tot ea era si personajul principal din cate imi amintesc vorbea cu parintii ei in alta dimensiune, va rog daca stiti numele spuneti-mi. DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Danny28 a răspuns:

Lolirock cumva?

| War24 explică (pentru Danny28):

Daaa, multumesc mult!

6 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Sunt Spioanele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spioanele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fii vorba despre serialul animat Spioanele (Totally Spies) în care eroinele principale erau Sam, Alex și Clover sau Odiseea Virtuala (Cyberchase), difuzat pe MiniMax prin anul 2004.

| Haydinn a răspuns:

Scuze nu ştiu...