| Patyi a întrebat:

:* Am si eu o intrebare pentru fanii serialului Pariu Cu Viata! >:d< P. S. : Si eu sunt fana! >:d< love struck
Din trupa LaLa Band, cine stie care sunt impreuna si in realitate?. cine cu cine? funda la primul raspuns.love struck

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Momentan, nimeni nu e cu nimeni happy

| valentinamarinamary a răspuns:

Cristina Ciobanasu si Vlad gherman si raphael si gloria melu!

| Annya206 a răspuns:

Din spusele lor, nimeni cu nimeni. Daca ar fi fost cu siguranta se afla, macar pentru marketing.

| RamooNebunik a răspuns:

Deocamdata nu sunt impreuna in realitate happy

| iftomorrownevercomes a răspuns:

Raphael Tudor(Cristi) a fost cu Gloria Melu(Sofia) ceva timp in realitatehappy