| Rosé2402 a întrebat:

Am vazut la TV o reclama la un film cu Nicolas Cage si nu mai stiu cum se numea. Tin minte ca in reclama filmului era o faza in care vroia sa bage mana nu stiu unde sa verifice nu stiu ce chestie laughing si o tipa blonda a spus ceva de o capcana, Apoi Nicolas a inceput sa tipe ca si cum chiar ar fi fost o capcana si si-a prins mana in ea apoi a spus ca nu s-a putut abtine sa nu faca asta, sau ceva de genul asta. Adica le-a jucat o farsa. Cum se numea filmul?

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Cred ca te referi la National Treasure 1 sau 2.

5 răspunsuri:
| FuckSchool a răspuns:

Aseara am vazut filmul asta si parca era pe Axn daca nu ma insel. L-am urmarit cam de pe la jumatate. Si da filmul se numea Demon pe două roţi ( Ghost Rider ).

| Rosé2402 explică (pentru FuckSchool):

Nup. Pe ala l-am vazut si nu era nici o faza de-asta. Dar multumesc oricum. Intentia conteaza!

| FuckSchool a răspuns (pentru Rosé2402):

Cu placere, cand afli cum se numeste filmul sa-mi spui si mie. As vrea sa il vizionez si eu happy.

| Rosé2402 explică (pentru FuckSchool):

Poi a zis mai sus mihai25mihai. E National Treasurehappy

| FuckSchool a răspuns (pentru Rosé2402):

Multumesc frumos happy.