| Andree a întrebat:

Am vazut mai de mult un film de groaza dar nu mai stiu cum se numeste. In film era vorba despre o femei care lucra la ceva gen protectia copilului si a salvat o fata din mana parintilor care voiau sa o omoare si au bagat-o in cuptor dar aceasta femeie a scapat-o. Apoi a luat-o spre adoptie si au inceput sa moara persoanele dragi din jurul femeii. Aceasta femeie era blonda iar fetita era bruneta. Multumesc

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Filmul este Case 39, în rolul fetiței Lilith (Jodelle Ferland) pe care o regăsești și în The Tall Man (2012),iarăși un film foarte interesant.

| XPannnda a răspuns:

Filmul se numeşte "Cazul 39". Sper că te-am ajutat! Apropo, bun film!

| XPannnda a răspuns:

Se numeşte Cazul 39.