| DoarUca a întrebat:

Am vazut mai demult un film cu 2 soti. Femeia a fost calcata de masina din cate imi aminesc. Sotul scrisese o carte si cand dadea autografe pe carte cititorilor a aflat ca ii murise sotia. Pe sotia lui o chiema Joe. Dupa ce i-a murit sotia el plecase la casa sa parinteasca. Acolo tot vedea fantome si pana la urma aflase ca pe familia lui de mai demult se aruncase un blestem ca tatal sa isi omoare fetita (daca era fetita). Joe sti dinainte de blestem.etc. Pana la urma el scapa de plestem si isi face o iubita cu un copil (fetita). Filmul avea 2 parti si se afla in actegoria horror.
Imi puteti spune cum se numea? Dau funta!

Răspuns Câştigător
| Cupcake666 a răspuns:

Bag of bones
si la sfarsit iubita care avea copilul moare si el ramane cu fetita aceea super dragalasa :****
E genial filmul si mai genial sentimentul de bucurie pe care il am acum stiind ca mai exista si alte persoane carora se le placa acest film :*