| βέiiiβiiişoor a întrebat:

Am vazut mai demult un film in care era vorba despre o femeie care se dadea drept doica si omora copiii si ii ducea la un arbore si pe el erau sculptate chipuri de bebelusi si cine si-a dat seama ce facea aceea femeie si i-a spus si un barbat a taiat copacul si se auzeau plansetele bebelusilor si curgea sange din acel copac.Va rog spuneti-mi cum s enumeste filmul dau fuunda!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| louis3 a răspuns:

Cred ca te referi la "the guardian" facut in 1990
uite aici:D http://www.youtube.com/watch?v=VNArCFP52V8

3 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Imi place filmullove struck
incearca si "House of wax"
"Laid to rest"
"The hills run red"
sunt cele mai horrorlove struck

| louis3 a răspuns:

Horror?

| marycris a răspuns:

Woow...as vrea si eu sa il vad... daca il stie cineva imi da si mie mesaj plss?