| Dianaa0Xd a întrebat:

Buna TPU am vazut un film cand eram mica si nu imi aduc aminte multe lucruri o secventa care era un baiat si s-a dus sa scoat apa din put si a cazut o cioara in galeata el a ridicat cioara si ea il lovea cu ciocul si pana la urma ramasese fara ochi si fara gura parca nu imi aduc aminte si a cazut in put baiatul era un film de groaza grozav. si inca o secventa erau parca 2 baieti si au intrat intr-un turn care era foarte inalt si era si o oglinda si au vazut in oglinda o femeie foarte rumoase si sexy dar cand s-a intors sa o sarute era o baba cu para foarte lung oricum cine stie ii dau fundahappy

1 răspuns:
| amyana a răspuns:

Stiu de ce film vorbesti si erau 3 vrajitoare nu stiu cum se numeste l-am vazut la tv dar il salveaza pe colil