| Emma6 a întrebat:

Buna TPU...Am vazut un film dar nu mai stiu cum se numeste...In el era vorba despre o camera dintr. un hotel care se ziceaca era bantuita. Pana cand, intr. o zi, un ziarist se duce sa ceara camera aceea. Toti ii spun ca aceea camera este bantuita, dar el zice ca nu crede. Filmul avea ca nume, numarul camerei respective. Dau fundita :X!

3 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

1408. Este super filmul;) http://www.imdb.com/video/screenplay/vi3115516185/ aici vezi trailerul filmului

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Camera 1408! E bestial filmu!

| s4m a răspuns:

1408?