| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un trailer la un film de groaza la cinema si nu mai stiu cum se numeste.Tot ce imi aduc aminte este ca la sfarsit sare o fata de pe dulap sau ceva de genul. Daca stiti despre ce fim este vorba va rog sa ma ajutati! Acord fundita happy

Răspuns Câştigător
| FaithGaga a răspuns:

Este vorba despre The Conjuring (Traind printre demoni) happy E foarte tare filmul!
Funda? :3

2 răspunsuri:
| WhiteLover a răspuns:

"Mom" cred...

| M13ana a răspuns:

Nu stiu exact dar cred ca acesta e filmul nu stiu http://www.youtube.com/watch?v=508cYNezF9U :* sper ca te-am ajutat :)