| giannyblack a întrebat:

Am vazut mai demult un trailer la un film, numai ca am uitat ce film era. Era vorba despre un loc in care cad oameni, un fel de luminisi, apoi cade si o fata, si e prima fata care ajunge acolo. Era ceva legat de niste porti, care se deschideau, si apoi se inchideau la sfarsitul zilei. In fine nu-mi mai aduc aminte, va rog daca stiti, sa imi sputeti cum se numea. P.S. Funda!winking

Răspuns Câştigător
| giannyblack explică (pentru faramatania):

Stii cumva si data la care va aparea? happy Merci big grin

| faramatania a răspuns (pentru giannyblack):

A apărut//Eu l-am văzut.

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Nu,subtitrat/română încă nu este, pentru asta mai trebuie să aștepți.