| sanda45 a întrebat:

Am vizionat un film acum 5-6 ani, si as vrea sa stiu cum se numeste..Imi amintesc cateva date vagi...Erau cativa infractori inchisi in inchisoare,si dupa un timp au evadat,facandu-i pe gardieni sa creada ca dorm,dar erau corpuri de fier in pat, dupa ce au iesit imi amintesc ca au fost vazuti dar nu si daca au fost prinsi.
Stiu ca suna prostesc dar vreau sa stiu cum se numestelaughing!

1 răspuns:
| EdiShadow a răspuns:

Chiar nu stiu, poate e Evadarea din Alcatraz e cam vechi filmul dar se merita, mai ales ca a fost un fapt real nici acum nu se stie de ei. Un serial frumos, foarte frumos Prison Break nu regreti big grin