| robiiusan a întrebat:

....Caut de o luna un film si nu il gasesc.
Este vorba de niste oameni care sunt inchisi intr-o inchisoare de maxima securitate unde erau monitorizati de tot felul de aparate, si pe prizonieri ii puneau sa inghita ca un fel de cip prin care ii monitorizau. Pana la urma au reusit sa isi scoata acel cip si au evadat....Cine imi zice cum se numeste acest film primeste funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fortress (1992)
http://www.youtube.com/watch?v=3U6oLx3xy8s

| robiiusan explică (pentru anonim_4396):

Imi dai te rog un link unde ma pot uita online subtitrat? de cate ori am cautat tot altu imi da...

2 răspunsuri:
| FGirl a răspuns:

Nu e cumva The experiment?thinking

Craciun fericit!