| Almássy a întrebat:

as vrea sa imi spuneti cateva seriale cu vampiri pe TV FuNdOi laughing

Răspuns Câştigător
| xKathrinexD a răspuns:

The Vampire Diares, Bona mea este un vampir, Zori de zi, True Blood, Moonlight, Ultraviolet, Blade: The series, Blood Ties, Being Human, The Vampire Chronicles, True Blood, The Gates, Twilight Saga(acesta este un film cu 4 parti), The Satanic Rites of Dracula... Cam atatea stiu! Fundita?

| Almássy explică (pentru xKathrinexD):

Scuze dar eu vroiam sa aflu pe ce posturi se difuzeaza si cand ca sa le vad pe tv happy mersi de raspuns love struck

| xKathrinexD a răspuns (pentru Almássy):

Aproape toate sunt pe CInemaxx, dar, iti poti face un cont pe Vplay(este gratis) si sa le vezi cand vrei. happy

| Almássy explică (pentru xKathrinexD):

Mersi mult am gasit pe diva tv un serial ''buffy spaima vampirilor'' happy

| xKathrinexD a răspuns (pentru Almássy):

Aa! il stiu:X

8 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

,,New Moon" e cel mai tare, uitate si n-o sa regreti! are mai multe episoade. Dar trebuie sa te uiti neaparat!

| Iku a răspuns:

Bona mea este un vampir, Saga Amurg, The Vampire Diares,...
Atat...
Sper ca te-am ajutat!

| Bella_Doar_1995 a răspuns:

Bona mea e un vampir pe disney chanel, The vampire diares sunt carti si Twilight pe Pro Tv la 2-3 saptamani

| Almássy explică (pentru Bella_Doar_1995):

Mersi la toti pentru raspunsuri