| NelaNelutzaaa a întrebat:

as vrea sa stiu cand incepe reluarea de la pariu cu viata cine raspunde primul dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| oAntiidot a răspuns:

Nu ştiu când sau dacă începe reluarea. Dar îţi dau un site unde îl poţi vedea online: http://www.clicksud.com/2012/08/pariu-cu-viata-online.html Să ştii că episodul 1, sezonul 1 a fost şters, dar îl poţi vedea pe youtube. Dar cu siguranţă se va vedea mai prost, nu atât de clar ca pe site-ul pe care ţi l-am dat. Sper că ţi-am fost de ajutor de data asta. :**

4 răspunsuri:
| oAntiidot a răspuns:

Începe Miercuri (17 Aprilie). Miercurea trecută (10 Aprilie) nu a început pentru că au luat şi ei vacanţă... Fundăă? puppy dog eyes

| NelaNelutzaaa explică (pentru oAntiidot):

Nu eu am spus ca vreau sa stiu cand incepe reluarea! kiss

| OnikLov3You a răspuns:

Sezonul 4 incepe, adica a inceput pe 13 Martie 2013, pe PRO tv, miercurea la ora 21:30, astept FUNDA

| NelaNelutzaaa explică (pentru OnikLov3You):

Nu nu am spus cand incepe reluarea de la pariu cu viata ca stiu cand incepe dar nu stiu cand incepe reluare kiss