| SzidySzidonia a întrebat:

Cand pot sa ma uit la Pretty little liars sezonul 4 episodul 14?

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt1578873/episodes?season=4&ref_=tt_eps_sn_4

A apararut ieri. Daca il cauti, il gasesti online.

| BiuL a răspuns:

Azi daca vrei. Ieri a fost difuzat in State, azi apare online si pe siteurile romanesti.

| Aly07 a răspuns:

Cand vrei, bineinteles, imediat dupa ce apare.

| Yahweh a răspuns:

In aceasta seara va aparea subtitrare iar episodul va fi adugat automat, poti vedea episoadele sub forma de playlist, nu va mai trebui sa te ridici si sa le schimbi tu, aici : http://frapex.ro/......ratis.html