| andreea8pogner a întrebat:

care ma ajutati, este un film serial cu una bruneta care vorbeste cu mortii si rezolva cazuri care imi puteti spune cum se numeste serialul? cat mai repede. multumesc

Răspuns Câştigător
| AeeD a răspuns:

Cred ca vorbesti de Mesaje de dincolo. Tipa bruneta e Jennifer Love Hewitt.

8 răspunsuri:
| Flori a răspuns:

Serialul se numeste "Ghost whisperer".

| Fillaide a răspuns:

Mesaje de dincolo

| ஜKiddutzaஜ a răspuns:

Se numeste Mesaje de dincolo.este si pe AXN miercurea la 22:00.Acum personajele sun putin mai in varsta...dar filmul este super. sper ca te-am ajutat ^^ love struck

Serialul se numeste Mesaje de dincolo (ghost whisperer in limba engleza) iar personajul principal este Melinda (Jenifer Love Hewit) si se difuzeaza pe AXN de la ora 14.10 si 20.10 sambata. Vizionare placuta!

| KatyB a răspuns:

Mesaje de dincolo.Actrita se numeste Jennifer Love H.

| Monique1 a răspuns:

Ghost Whisperer sau Mesaje de dincolo, cu Jennifer Love Hewitt. :-)

| adry_4672 a răspuns:

Mesaje de dincolo sau Ghost Whisperer in care joaca Jennifer Love Hewitt(Melinda in serial)alaturi de David Conrad(in rolul lui Jim Clansy).Ea trebuie sa ajute sufletele care nu si-au incheiat socoteala cu viata sa mearga in lumina, dar de cand fiul ei i-a mostenit talentul lucrurile se complica etc.Serialul este difuzat pe AXN in fiecare miercuri la 22:00

| channah_7810 a răspuns:

Mesaje de dincolo(ghost whisperer)