| CastiCuMicrofon a întrebat:

Buna TPU.
Care stie seriale anime online ca Inazuma Eleven, Naruto, 07 Ghost unde la inceput nimeni nu credea in ei/el, dar apoi, cu timpul, devine ceva/cineva puternic.

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

-One Piece
-Berserk
-Dead Man Wonderland
-Zetman

| R0CA19 a răspuns:

Deadman wanderland cred ca este asa, mai este si Accel world [numai ca doar personajul principal nu crede in el insusi].

| DjLayla a răspuns:

Http://www.deseneanime.ro/ aici gasesti o gramada de seriale de animatie

| DjLayla a răspuns:

Http://www.deseneanime.ro/ aikea gasesti o gramada de seriale