| romanianboy a întrebat:

Ce filme cu vampiri imi recomandati? (va rog nu twilight)

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

[nu cred ca voi fi luata in seama, dar incerclaughing]
Eu una iti recomand din suflet atat serialul cat si CARTILE Blood Ties. Serialul nu are multe episoade, doar vreo 22, dar merita vazut. Eu am vazut destuuule filme si seriale cu vampiri [fiind o obsedatalaughing] dar nu suport cartile twilight, iar The vampire diaries e... okay, dar cel mai tare mi se pare Blood Ties. Unu, pentru ca e serial politist, triunghi amoros, final TOTAL neasteptat, soo...macar incearcalaughing

10 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Bună,

Eu ţi-aş recomanda serialul Jurnalele vampirilor. Este foarte bun. Chiar merită văzut.

Vizionare plăcută.

| Cher22 a răspuns:

True blood :d

| madaa a răspuns:

Pai care cred eu ca este cel mai de succes serial nu film cu vampiri este true blood mega taree:X::X in fiecare vineri de la 10 asa imi aduc aminte pe hbo il ador a ajuns deja la seria a 3-a si a 4-a este in pregatire

| Soryn14 a răspuns:

The vampire diaries.E serial dar are doar un sezon si e super

| kik a răspuns:

The Vampire Diaries 100%

| Gabi1 a răspuns:

The vampire diaries. Apar in continuare episoade. Ultimul aparut este 17 din seria 2
Cu varcolaci sunt mai multe.
-Cursed
-Daybreakers
-Dog soldiers
-Curierul mortii
-Ginger snaps 1 2 3 (Transformarea)

| Soldieroffortune a răspuns:

Near dark
Interviu cu un vampir
Let the right one in

| catalinnutza a răspuns:

The vampire diaries nu are su singur sezon.are 2 iar al 3'lea apare pe 14 septembrie

| Alexandra_2728 a răspuns:

Jurnalele vampirilor.este carte daca vrei