| AlinutzaRouz a întrebat:

Ce filme cu vampiri, vrajitoare, si alte chestii din astea imi recomandati? ( exceptand twilight si New Moon.

7 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

30 Days of Night

| Bacemi a răspuns:

Day Watch, Underworld, Blade, Queen of the damned sunt filme bune cu vampiri.
Ca filme a caror subiect e vrajitoria iti recomand Bewitched, Enchanted, Salem Witch Trials si The Brothers.
Sunt si filme cu varcolaci interesante cum ar fi : Werewolf :The devil's hound, Varcolac in Texas, Dog Soldiers, Transformare, Un alt varcolac adolescent sau Silver Bullet.

| inna a răspuns:

Blood and Chocolate (2007) .Superb.Este filmat si in Romania.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Un film foarte fain este "Night Junkies", dar este diferit de filmele pe care le ştii cu vampiri. Ţi-l recomand. E foarte fain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blood and donughts

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Little miss magic

| LiLlYAnNe a răspuns:

Interview with the vampir, Dracula, Blade, Underworld, Van Helsing, True Blad, Vampires, Perfect Creature, Dance of the vampire... Le vezi pe toate pe situ http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-vampiri/. Vizionare placuta!