| Patyi a întrebat:

Cine stie sa imi spuna si mie va rog frumos un film de comedie cu adolescenti gen "Wild Child - Copil Salbatic"? Vreau cat mai rapid posibil! Funda la primul raspuns!

6 răspunsuri:
| Patyi explică:

@TIBY88, eu am spus ca vreau filme de comedie cu adolescenti gen "Wild Child - Copil Salbatic", nu oricare!winking

| Patyi explică:

@Catalynutzzz, "SexDrive" nu este gen "Wild Child"! Eu am spus ca vreau ceva de genul acesta. happy

| GossipGirL93 a răspuns:

Picture This
DOA: Dead or Alive
Prom
StarStruck(tare interesant)
Bratz
Easy A
Crede-ma sunt tare bune astea care ti-le-am dat sa te uiti la toate si ai sa ma multumesti)))

| Catalynutzzz a răspuns:

Sexdrive