| mister1234 a întrebat:

cine stie un film de groaza?
dar sa fie de groaza groaza
FUNDITAlove struck

10 răspunsuri:
| oanaX a răspuns:

Cel mai bun film de groaza e Silent Hill

| oanaX a răspuns:

Poti incerca si Hellraiser sau The Ring, CAstelul Bantuit, Vasul fantoma, tacerea mieilor, Chucky, A nightmare on elm street, vineri 13, noaptea de haloween, the grudge, dead silence, evil dead, dar cel mai bun e Silent Hill(daca chiar esti pasionat de filme horror uita-te la Silent hill)

| akka4 a răspuns:

Recomand "The Haunting Of Whaley House 2012 ". l-am vazut de curand si este super filmulwinking sau poti vedea A hauting in Salem, drag me to hell

| faramatania a răspuns:

The Darkest Hour (2011)
Enter Nowhere (2011)
Grave Encounters (2011)
Beastly (2011)
Wrong Turn 4 (2011)

| AntoniaOrman a răspuns:

The Grudge
Saw
The Ghost Ship
Wrong turn 5
Shutter
The Pact

| FaraSperantaSEN a răspuns:

DEAD SILENCE vezi thrilerul... e ca naibi...am facut pe mine dupa ce o sa-l vezi ti se va parea perfect

| marius123marius a răspuns:

Evil Dead ( ala din 1970 ) cautal pe cel mai vechi sau House of Whax ( casa de ceara )

| justdani a răspuns:

In ziua de azi nu prea se mai fac cine stie ce filme de groaza.ITI recomand Wrong turn 2 sau unul din seria Saw...

| smileely a răspuns:

Si eu sunt un fan al filmelor de groaza si iti recomand:Silent hill,Rites of Spring,The Collapsed, Goblin(cu vampiri), Absentia, Prometheus si Underground, sper sa iti placa!